Naprawa sprzęgieł hydrokinetycznych
sprzęgło hydrokinetyczne

RSA Poznań to warsztat specjalizujący się w skutecznej i sprawnej naprawie automatycznych skrzyń biegów oraz szybkiej i fachowej regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych

Jesteśmy fachowcami, którzy działają ponad 10 lat na rynku. Naprawiliśmy ponad 2500 skrzyń biegów i sprzęgieł hydrokinetycznych.

Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, które:

  • chcą szybkiej naprawy skrzyni biegów i sprzęgła hydrokinetycznego
  • oczekują gwarancji na naprawę
  • potrzebują usługi holowania auta do warsztatu
  • szukają rozsądnej ceny za wykonanie naprawy
naprawa sprzęgła hydrokinetycznego

Rozumiemy, że awaria skrzyni biegów i sprzęgła hydrokinetycznego wiążę się często nie tylko z wysokimi kosztami naprawy, ale także unieruchomieniem samochodu na długi czas. Tymczasem w Trio Moto w zależności od rodzaju usterki jesteśmy w stanie dokonać naprawy nawet w 1 dzień za rozsądną cenę.

Nie testujemy na klientach skuteczności naszych napraw. Posiadamy solidne zaplecze techniczne, w którym pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami. Dlatego każda skrzynia biegów przechodzi dokładną analizę i diagnostykę usterki. Dodatkowo gwarantujemy aż 12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów, co jest potwierdzeniem skuteczności naszych napraw.

regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego

Dodatkowo posiadamy własną flotę aut holowniczych. Przyjedziemy po Twoje auto i zawieziemy je do naszego warsztatu, dzięki czemu nie musisz organizować własnego transportu holowniczego.

W dzisiejszych czasach, gdzie auto to często narzędzie pracy, liczy się szybkość reakcji, sprawna naprawa i gwarancja. Podchodzimy poważnie do każdego zlecenia i naprawy. Każde sprzęgło jest u nas dokładnie myte i oczyszczane. Następnie dokładnie analizujemy i przeprowadzamy diagnostykę napotkanej awarii. Naprawę wykonujemy tylko na oryginalnych częściach. Po wykonanej regeneracji i naprawie sprzęgło dokładnie testujemy w specjalistycznych maszynach diagnostycznych.

Taki proces zapewnia naszym klientom realizację usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach marek: